Go down
Mercurion
Admin
Posts : 348
Join date : 2017-12-29
View user profilehttp://conq.forumotion.com

Novinka 7. Empty Novinka 7.

on Tue Jan 30, 2018 9:10 am
- Blížíme se ke konci vyhodnocení 1. kola, již dnes večer můžete očekávat závěrečný příval informací.
- Někteří jste psali hodně stručně, nechali jsme pak dění více v naší režii a vaší skupinu trochu více trestali. Jiní jste psali hodně rozsáhle a barvitě, proti tomu nic, skvěle se to čte, jen z toho zkuste případně jasně zdůraznit, co jsou "kecy" a co je "rozkaz".
- Je sice pravda, že kolo trvá měsíc, nicméně nějakých 100-200 lidí vám za měsíc z pár kmenů stromů nepostaví metropoli s mlýny, hradem a kasinem, jakkoliv jsou vaše plány ambiciózní.
- Váš deadline pro druhé rozkazy je SOBOTA 3.2. ve 23:59. Už teď jsme měli opozdilce a protáhl se proces až do úterý, čímž sice držíme naši třídenní lhůtu, nicméně snažte se to zasílat včas. Během hry se může stát, že toho bude více a my opravdu nechceme rozesírat nastavené termíny. Také se snažíme přednostně vyhodnocovat ty hráče, kteří zaslali rozkazy s předstihem, čímž nám také velmi zjednodušili práci, a dáváme si více záležet na jejich vyhodnocení (ve smyslu více textu a dobrodrůža, nikoliv zvýhodnění ve hře), jelikož máme víc času si je pořádně promyslet a vymyslet jim něco zajímavého. Proto znovu apeluji - spíše dříve než později.
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum