Go down
Mercurion
Admin
Posts : 348
Join date : 2017-12-29
View user profilehttp://conq.forumotion.com

Novinka 10. Empty Novinka 10.

on Thu Mar 01, 2018 12:43 pm
- Ocitili jsme se na konci 5tého kola a jsme tedy v půlce hry. Vyhlašujeme týdenní poločas, abychom stihli udělat daně a tak. Následující deadline je sobota 10.3. ve 23:59. Věříme, že tím srovnáme průtahy a obnovíme energii. Komunikace mezi koly normálně běží dál, jakoby poločas nebyl.

- Znovu bych chtěl apelovat, a to zejména teď, když je na rozkazy více času, posílejte je spíš dřív, než pozdějc. Když víte, že pátek + sobota nemáte čas, zkuste je poslat ve čtvrtek spíš než v pondělí ráno. Ulehčíme tím spoustu vyhodnocování a hlavně pomůžete zaručit to, že bude včas také z naší strany. I díky hráčům, kteří někdy i opakovaně, posílají rozkazy v neděli, se to takhle zdržuje. Už jste vzájemně mnohem provázanější, než dřív a často tedy nemůžeme začít vyhodnocovat ani jiné hráče, dokud nemáme rozkazy od jeho sousedů, nehledě na to, že mezi vámi žijí divoši, přes které to může mít řetězový vliv na jiné hráče také.

- Už jsem to párkrát udělal, ale hodlám od poločasu nadále hráče herně trestat za pozdní rozkazy - odrazí se to na kooperaci i disciplíně mužstva. Také se připravte, že sice přešla zima (nacházíme se kolem data 15.3.1504), ale v druhé polovině budeme ještě lehce zvýšovat obtížnost hry a to zejména tak, že už se vás nebudeme bát zabít, pokud vyvedete nějakou volovinu. Píšu vám to jako varování, abyste psali rozkazy včas a jasně (Hej, existuje něco jako formátování textu, víte to někteří?). V některé té orkštině plné překlepů a psané na přeskáčku se těžko vyznává. Děkuji.
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum